Het team

Cindy Ciere

Directeur
cciere@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Megan Moraal

Groepsleerkracht 
mmoraal@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Anita van Bavel

Groepsleerkracht 
avbavel@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Diane Koene

Groepsleerkracht 
dkoene@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Yerma Loonen

Groepsleerkracht
yloonen@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Michelle Blom

Groepsleerkracht 

Intern Begeleider
mblom@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Annemarie Koornneef

Groepsleerkracht 
akoornneef@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Elly de Vries

Groepsleerkracht 
edvries@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Daan Dangerman

Groepsleerkracht
ddangerman@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Erik Freeke

Schakelklas
efreeke@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Els Munier

Peuterspeelzaal 

Agaath Stolk

Peuterspeelzaal

Monique Oversloot

Administratief medewerkster (ma ochtend, wo ochtend, vr ochtend )
moversloot@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Michelle Spermon

Vakleerkracht gym 
mspermon@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Marion Halbmeijer

Onderwijsassistente (alle ochtenden)
mvdwel@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Anneke de Waard

Remedial Teacher 
adwaard@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Anita Ruigrok

Onderwijsassistente

Ineke Stoppels

Onderwijsassistente 
ivleeuwen@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Linda van Dijk

Groepsleerkracht 
lvdijk@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Romana Penders

Groepsleerkracht
rpenders@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Frank Verschoor

Congiërge
fverschoor@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Yvonne van Dijk

Groepsleerkracht 
yvdijk@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Pierre Wilders

Groepsleerkracht
pwilders@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Irma Schaatsenberg

Leerkrachtondersteuner
ischaatsenberg@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Thamara Reijnders

Vakleerkracht gym 
treijnders@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Nikita Kaffa

Intern begeleider groep 4 t/m 8
nkaffa@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Christa Duijkers

Leerkracht taalklas
cduijkers@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Valerie de Ridder

Groepsleerkracht
vdridder@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Romana Penders

Groepsleerkracht
rpenders@driemaster.lucasonderwijs.nl