Het team

Graag introduceren wij hier de teamleden van de Driemaster

 

Cindy Ciere

Directeur (ma t/m vr)
cciere@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Jessie Böhmers

Leerkracht Taalklas (ma, di, wo, vr)

ICT-coördinator

 

 
jessie-ib@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Megan Moraal

Groepsleerkracht (ma, di, wo)
Groep 1-2A - Bekijk groepspagina ›
mmoraal@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Anita van Bavel

Groepsleerkracht (ma, di, do, vrij)

Coördinator onderbouw

Inschrijvingen
Groep 1-2B - Bekijk groepspagina ›
avbavel@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Diane Koene

Groepsleerkracht (ma, di, woe)
Groep 1-2C - Bekijk groepspagina ›
dkoene@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Yerma Loonen

Groepsleerkracht (do, vr) 

Rots en Water trainer (di)
Groep 1-2C - Bekijk groepspagina ›
yloonen@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Michelle Blom

Groepsleerkracht (ma, di)

Intern Begeleider (wo, do, vr)

Plusklas coördinator
Groep 4 - Bekijk groepspagina ›
mblom@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Annemarie Koornneef

Groepsleerkracht (ma t/m vrij)

 
Groep 8 - Bekijk groepspagina ›
akoornneef@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Elly de Vries

Groepsleerkracht (ma t/m vrij)

 
Groep 6 - Bekijk groepspagina ›
edvries@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Daan Dangerman

Groepsleerkracht (ma t/m vrij)

Coördinator Bovenbouw

Coördinator Teach like a Champion
Groep 7 - Bekijk groepspagina ›
ddangerman@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Erik Freeke

Schakelklas (ma t/m vrij)

Rekenspecialist
De schakelklas - Bekijk groepspagina ›
efreeke@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Els Munier

Peuterspeelzaal (ma, di, do)

Agaath Stolk

Peuterspeelzaal (di, woe, do, vrij)

Monique Stam

Administratief medewerkster (ma ochtend, wo ochtend, vr ochtend )
mstam@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Michelle Spermon

Vakleerkracht gym (ma, woe)
mspermon@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Marion Halbmeijer

Onderwijsassistente (alle ochtenden)
mvdwel@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Anneke de Waard

Remedial Teacher (di)
adwaard@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Anita Ruigrok

Overblijfcoördinator
overblijf@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Ineke Stoppels

Onderwijsassistente (ma, woe, vrij) 
ivleeuwen@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Linda van Dijk

Intern Begeleider (ma, di, wo)

 
lvsanten@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Romana Penders

Groepsleerkracht (wo, do, vr)
Groep 4 - Bekijk groepspagina ›
rpenders@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Frank Verschoor

Congiërge (ma t/m vr)
fverschoor@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Natasja Zwinkels

Groepsleerkracht (wo, do, vr)
Groep 1-2A - Bekijk groepspagina ›
nzwinkels@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Yvonne van Dijk

Groepsleerkracht (ma t/m vr)
Groep 3 - Bekijk groepspagina ›
yvdijk@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Pierre Wilders

Groepsleerkracht (ma t/m vr)
Groep 5 - Bekijk groepspagina ›
pwilders@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Irma Schaatsenberg

Leerkrachtondersteuner
ischaatsenberg@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Thamara Reijnders

Vakleerkracht gym (do)
treijnders@driemaster.lucasonderwijs.nl