Het team

Cindy Ciere

Directeur

 

Hoera, onze school heeft een Registerdirecteur Onderwijs!

Juf Cindy Ciere is Registerdirecteur Onderwijs (RDO). Dit betekent dat zij geregistreerd staat in het Schoolleidersregister PO en voldoet aan de eisen die aan een schooldirecteur gesteld worden.

Het Schoolleidersregister PO is een beroepsregister voor schoolleiders in het primair onderwijs. Het Schoolleidersregister is een erkenning van de cruciale rol van schoolleiders voor de kwaliteit van het onderwijs. Daarnaast is het register in het leven geroepen om de beroepsgroep te versterken en verdere professionalisering te stimuleren. Om de vier jaar moeten schoolleiders zich herregistreren.
cciere@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Megan Moraal

Groepsleerkracht 1-2A
mmoraal@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Kelsey van Wissen

Lio-stagiaire/onderwijsassistente

Anita Ruigrok

Onderwijsassistente
aruigrok@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Anita van Bavel

Groepsleerkracht 1-2B
avbavel@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Valerie de Ridder

Groepsleerkracht groep 1-2B
vdridder@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Diane Koene

Groepsleerkracht 1-2C
dkoene@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Yerma Loonen

Groepsleerkracht 1-2C
yloonen@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Yvonne van Dijk

Groepsleerkracht groep 3
yvdijk@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Marion Halbmeijer

Onderwijsassistente (alle ochtenden)
mvdwel@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Elly de Vries

Groepsleerkracht 4
edvries@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Michelle Blom

Groepsleerkracht groep 4

Intern Begeleider groep 1 t/m 3 en schakelklas
mblom@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Pierre Wilders

Groepsleerkracht groep 5
pwilders@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Elke Lansbergen

groepsleerkracht groep 6
elansbergen@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Romana Penders

Groepsleerkracht groep 6
rpenders@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Annemarie Koornneef

Groepsleerkracht groep 7
akoornneef@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Daan Dangerman

Groepsleerkracht groep 8
ddangerman@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Erik Freeke

Schakelklas
efreeke@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Irma Schaatsenberg

Leerkrachtondersteuner
ischaatsenberg@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Michelle Spermon

Vakleerkracht gym 
mspermon@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Thamara Reijnders

Vakleerkracht gym 
treijnders@drielinden.lucasonderwijs.nl  

Nikita Kaffa

Intern begeleider groep 4 t/m 8
nkaffa@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Sonja Kocer

Administratie
skocer@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Nienke Berends

Administratie
nberends@driemaster.lucasonderwijs.nl  

Frank Verschoor

Congiërge
fverschoor@driemaster.lucasonderwijs.nl