Het team

Graag introduceren wij hier de teamleden van de Driemaster

 

Driemaster Voorburg teamfoto

Patty Roos

Directeur (ma t/m do)
proos@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Ilona Kwint

Adjunct-Directeur (ma, do, vr)
ikwint@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Jessie Böhmers

Intern begeleider (ma, do, vrij)

ICT coördinator
Groepsleerkracht (di, wo)

 

 
jessie-ib@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Megan Moraal

Groepsleerkracht (ma t/m vrij)
- Bekijk groepspagina ›
mmoraal@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Anita van Bavel

Groepsleerkracht (ma, di, do, vrij)

Coördinator onderbouw

Inschrijvingen
Groep 1-2B - Bekijk groepspagina ›
avbavel@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Diane Koene

Groepsleerkracht (ma, di, woe)
Groep 1-2C - Bekijk groepspagina ›
dkoene@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Yerma Loonen

Groepsleerkracht (woe, do, vrij) 
Groep 1-2C - Bekijk groepspagina ›
yloonen@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Michelle Blom

Groepsleerkracht (ma, woe, do, vrij)

Leescoördinator
Groep 4 - Bekijk groepspagina ›
mblom@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Annemarie Koornneef

Groepsleerkracht (ma t/m vrij)

 
Groep 7 - Bekijk groepspagina ›
akoornneef@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Elly de Vries

Groepsleerkracht (ma t/m vrij)

 
Groep 6 - Bekijk groepspagina ›
edvries@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Daan Dangerman

Groepsleerkracht (ma t/m vrij)

Leescoördinator
Groep 5 - Bekijk groepspagina ›
ddangerman@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Nikita Kaffa

Groepsleerkracht (ma, di-ocht., woe, do, vrij)

Gedragsspecialist/Rots en Water trainer

Bovenbouw coördinator

 
Groep 8 - Bekijk groepspagina ›
nkaffa@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Erik Freeke

Schakelklas (ma t/m vrij)

Rekenspecialist
- Bekijk groepspagina ›
efreeke@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Els Munier

Peuterspeelzaal (ma, di, do)

Agaath Stolk

Peuterspeelzaal (di, woe, do, vrij)

Monique Stam

Administratief medewerkster (ma ochtend, wo ochtend, vr ochtend )
mstam@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Michelle Spermon

Vakleerkracht gym (ma, woe)
mspermon@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Marion Halbmeijer

Onderwijsassistente (alle ochtenden)
mvdwel@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Anneke de Waard

Remedial Teacher (di)
adwaard@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Anita Ruigrok

Overblijfcoördinator
overblijf@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Ineke Stoppels

Onderwijsassistente (ma, woe, vrij) 
ivleeuwen@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Linda van Dijk

Taalklas (ma / di)

 
lvsanten@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Romana Penders

Taalklas (wo, do, vr)
rpenders@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Frank Verschoor

Congiërge (ma t/m vr)
fverschoor@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Kim van den Houwen

Groepsleerkracht (ma, di, do, vr)
Groep 1-2A - Bekijk groepspagina ›
kvdhouwen@driemaster.lucasonderwijs.nl    

Natasja Zwinkels

Groepsleerkracht 3, 1/2A (di, wo)
nzwinkels@driemaster.lucasonderwijs.nl